Hakkımızda

Hakkımızda

Üniversite her öğrencinin hayali olan bir kurumdur. Ayrıca yurtdışında üniversite eğitimi almakta da heröğrencinin ulaşmak istediği başka bir hayalidir. Ancak bu konuda öğrenciler tam olarak bilgi sahibi değildir. Bu sebeple sizlere EuroStar olarak uzun yıllardır verdiği tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Yıllardan gelen tecrübemizle beraber yurtdışı eğitimde her zaman öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Bizden hizmet alan öğrencilerin her türlü ihtiyacı bizim aracılığımızla karşılanmaktadır. Özellikle okul seçimi olsun veya okuldan ziyade bölüm seçimi olsun öğrencilerimizin merak ettiği konular arasındadır. Sizlere gitmekistediğiniz üniversite ile ilgili veya okumak istediğiniz bölümle ilgili her türlü desteği danışman arkadaşlarımız sağlamaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 1993 yılında kurulmuştur.
Şunu belirtmek gerekir ki, yurtdışı eğitim konusunda tanınmamış birçok firma piyasada faaliyet göstermektedir. Ancak bu firmaları tercih eden öğrencilerimiz mağdur olmakta ve dilini dahi bilmediği bir ülkede çok mağdur olabilmekte ve büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bizim ayrıcalığımız ise bu noktada kendini göstermektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak uzun yıllardır süren aşkın tecrübemizle beraber yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarının tamamen farkında olmakta ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Özellikle öğrencilerimizin aklındaki tüm sorulara cevap verebilecek rehberlik hizmetimiz bulunmaktadır. Bunların yanında gitmek istediğiniz ülkede de her türlü yardımcı olmaktayız. Öncelikle gideceğiniz ülkede havaalanında sizleri karşılamak için personelimizbulunmakta ve sizlere bu arkadaşlarımız her konuda yardımcı olmaktadır. Bunun yanında kalacak yeriniz ise yine bu arkadaşlarımız sayesinde halledilmektedir. Bu sebeple piyasanın seçkin olarak bu hizmetlerin daha da fazlasını sunmaktayız. Bu hizmetlerin yanında sizler için en gerekli olan gittiğiniz ülkede polis kaydı, oturum izni ve üniversite kayıt işlemleridir. Tecrübeli personelimiz ile beraber normalde çok uzun süren bu işlemler çok kısa bir süre içinde halledilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile birlikte gittiğiniz ülkede adeta kendinizi evinizde hissedecek ve hiçbir zorluk ile karşılaşmayacaksınız. Bunların yanında diğer bir gerekli olan işlem ise eğitim bakanlık onay işlemleridir. Bu işlemde tarafımızca yapılmakta sizlere sadece derslerinizi düşünmek kalmaktadır. Ayrıca evrak tercüme, noter apostil işlemleri de tarafımızca yapılmakta sizleri büyük bir yükten kurtarmaktayız. Çünkü bu işlemler normal zamanda haftalar süren zamanları almakta ancakEuroStar ile çok kısa zamanda halledilebilmektedir. Şunu da belirtmek gerekir ki, seçkin olan şirketimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dünyanın her ülkesinde sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca bu işlemlerden hariç başka herhangi bir sıkıntınız olduğunda da arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktadır.
Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti
Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!