Bosna Hersek Üniversite Yurtları

Bosna Hersek üniversite yurtları sahip oldukları gelişmiş olanaklar ile her zaman için öğrencilerin ev konforun da yaşamalarına olanak tanımaktadır..

Bosna Hersek Üniversite Yurtları

Bosna Hersek üniversite yurtları yönünden alternatif sunmamaktadır. Sadece bazı şehirlerde özel yurtlar bulunmaktadır. Bu nedenle Bosna Hersek’te okumaya karar verdiyseniz ev tutmanız gerekmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere uygun seçenekleri bulup değerlendiriyoruz. Siz gelmeden önce evi ayarlıyoruz. Ülkedeki ev sahipleri, öğrencilere ev tutma konusunda yardımcı olmaktadır. Evler merkezi sistemle ısınmakta ve döşeli olarak kiraya verilmektedir. Evlerin geneli müstakildir ve 2-3 katlıdır. Dört kişilik bir evin masrafı aşağı yukarı 120 Euro etmektedir. Şehir merkezine uzaklığı ve büyüklüğüne göre farklı fiyatlarda evler bulunmaktadır. Kişi başı aylık 50 – 200 Euro arasında kira ödeyerek ülkede yaşayabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversite yurtları bulunmasa da ev yönünden oldukça şanslısınız. 1+1 evler 150 Euro, 2+1 evler 250 Euro, 3+1 evler 350 Euro civarında seyretmektedir. Özellikle evlerin dayalı döşeli olarak öğrencilere sunulması birçok masraftan sizi kurtaracaktır. Bosna Hersek ülkesinde eğitim görmek ve farklı kültürlerle etkileşime girerek kariyerinizi planlamak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizin yanınızdayız. Her türlü ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olmaktayız. Konaklama ihtiyacınızı siz gelmeden ayarlıyoruz. Ülke üniversiteleri bireysel farklılıkları gözeterek kişisel gelişim odaklı bir eğitim anlayışına sahiptir. Giriş içinse hiçbir sınav bulunmamaktadır. İstediğiniz mesleğe ait bilgileri edinmek için tek yapmanız gereken lise diplomanızı getirmektir.

Bosna Hersek ülkesinde hem iyi bir eğitim görebilir hem de yurt dışında okumanın sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Birçok yeni bilgi edinebilir, sosyal yönden kendinizi geliştirebilir ve yabancı dilinizi ilerletebilirsiniz. Dilerseniz ülkedeki Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe olarak eğitim görebilirsiniz. Yıl içinde ülkemizden birçok öğrenciyi kendisine çeken Bosna Hersek, kaliteli eğitim anlayışı ve ilerici sistemiyle sizleri alanınızda uzman yapmak için çalışıyor. Siz de yurt dışında okumak istiyorsanız bize ulaşın. Üniversite tercihinden bölümünüze, konaklama ihtiyacınıza kadar her ihtiyacınızı gidermenizde yardımcı olabiliriz. Size uygun okullar ve bölümler hakkında detaylı bilgi edinebilir ve size en uygun yerleşim yerlerinde konaklayabilirsiniz. Bosna Hersek üniversite yurtları bulunmasa da biz sizler için en uygun konaklama seçeneklerini buluyor ve siz gelmeden gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

#bosnaherseküniversiteyurtları

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!