Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Herkes için en önemli konuların başında Bosna Hersek eğitim ücretleri gelmektedir. Bu konuda en doğru bilgiler ile yola çıkmak isteyen kişiler bizlerde..

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek eğitim ücretleribakımından ülkemize göre oldukça makuldür. Üniversitelere göre ve fakültelere göre değişen ücretler genel olarak 1000 ile 4000 Euro arasında bulunmaktadır. Türkçe Destekli Eğitim veren fakülteler ise Boşnakça ve İngilizce eğitim verenlere kıyasla daha pahalıdır. Bu fakülteler sayede Uluslararası Travnik Üniversitesinde bulunmaktadır. Boşnakça eğitim almak istiyorsanız bir yıl hazırlık okumanız gerekmektedir. Bu durumda 2500 Euro ödeme yapmanız her üniversitede şarttır. Üniversitelerin yıllık ödemelerini ise dilerseniz Eylül ve Ocak aylarında olmak üzere iki taksite bölebilirsiniz. Bunun dışında Saraybosna, Tuzla, Uluslararası Travnik, Mostar, Gorajde ve Zenica Üniversitelerinin fakülteleri hemen hemen aynı ücretleri talep etmektedirler.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yurt dışında okuma talepleriniz doğrultusunda size en uygun üniversite ve bölümü bulup gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Bosna Hersek’te okumak ve yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Bosna’daki üniversiteler giriş sınavı talep etmemekte ve her öğrenciye istediği eğitimi verebilmektedir. Bu sayede hayalinizdeki meslekten sınavı geçemediğiniz için vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. Bosna üniversiteleri sayesinde hem iyi bir eğitim alacak hem de kültürel etkileşimle çok daha fazla sosyal beceri dinebileceksiniz. Bosna Hersek eğitim ücretleribakımından da oldukça uygun olup size verdiği kaliteli eğitim ile bunu oldukça karşılamaktadır.

Ülkedeki üniversitelerin tıp bölümleri 2200, eczacılık 2500, diş hekimliği 3200, fizik tedavi 2500, mühendislikler 2000 Euro’dur. Diğer tüm bölümler 1500, 2000 Euro arasında fiyat değişimi yaşamaktadır. Gorajde Üniversitesinin İngilizce eğitim veren fakülteleri ve Uluslararası Travnik Üniversitesinin Türkçe Destekli Eğitim veren fakülteleri ise normal fiyatlardan biraz daha yukarıdadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığıkapsamında size en uygun üniversite, bölümü bulmanıza yardımcı oluyoruz. Kariyerinizi belirlerken edinmeniz gereken becerileri en iyi üniversitede öğrenmeniz için yol gösterici oluyoruz. Bunun dışında üniversitelerin yakınında konaklama tesisleri bularak sizlere seçenekler sunuyoruz. Bosna Hersek üniversiteleri sayesinde yurt dışında eğitim görmenin avantajlarını fazlasıyla hissedeceksiniz. Bosna Hersek eğitim ücretleriülkemize kıyasla gayet makul olup üniversitelerin son derece kaliteli eğitim anlayışı ile birlikte düşünüldüğünde göz önünde bulundurulmaması gereken detaylardandır.

#bosnahersekeğitimücretleri

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!