Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi bugüne kadar birçok mezun vermiş ve sektöre çok önemli isimler kazandırmıştır..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Sınav şartı olmadan Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık bölümü üzerinden eğitim alabilirsiniz. Ülkenin okulları için ön şartların olmaması daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Nitekim ünversitelerin tüm lise mezunlarına yönelik eğitim verdiği biliniyor. Belirlenen kayıt süreleri içerisinde kontejyanları dolmadan başvurunuzu sunmanız bunun için yeterli olacaktır. Bu konuda size yön veren kurum da Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olmaktadır. Tüm duyuruların geçerli web siteleri ve Facebook hesaplarından yapıldığını göreceksiniz. Sosyal medya hesapları hemen hemen tüm öğrencilerin aktif olarak kullandığı platformlar olmaktadır. Bu durumun eğitim sistemi adına da kullanılması söz konusudur. Bosna Hersek üniversiteleri hakkında tüm duyurular bu hesaplardan ele alınıyor.

Kayıt günlerinin hemen hemen her ay olduğunu göreceksiniz. Kontejyanların göz önünde bulundurulması söz konusudur. Bu duruma bağlı olarak da sürekli öğrenci kabullerine yer veriliyor. Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık adına taleplerin yoğun olduğu biliniyor. Çünkü bu bölüme yönelik %100 Türkçe destekli eğitim sistemi benimsenmiştir. Türkçe destekli eğitime yer veren Uluslararası Travnik Üniversitesi, ülkemizden ilgi görmektedir. Türk öğrencilerin ön koşullara yer vermeyen ve Türkçe destekli eğitim sunan bu okula ilgisi büyüktür. Lise diplomanız üzerinden okula kayıt olmanız esas alınıyor. Diploma dışında da bir takım evrakların ibraz edilmesi gerekmektedir. Evraklar için tüm detaylarda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı üzerinden ifade edilecektir. Uluslararası Travnik ya da diğer okullar için geçerli tek adres Eurostar olmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi sadece eğitim dili ve ön şartlarının olmamasından dolayı ilgi görmüyor. Tüm bu niteliklerin dışında ekonomik olması da diğer bir artı yönü olmaktadır. Okulun öğrencilerinden istedi 1 yıllık eğitim masrafı 2500 Euro olmaktadır. Mimarlık bölümü öğrencilerinin bu ücret dahilinde Türkçe destekli eğitim görmeleri söz konusudur. Ödemelerin düzenli olarak yapılması durumunda üst düzey eğitim sisteminden faydalanabilirsiniz. 4 yıllık eğitim sonucunda da okulun mavi diplomasını alacaksınız. Üstelik bu diploma denkliğe tabi tutulmaktadır. Bu durum da Türkiye’de geçerli olmasını sağlıyor. Ülkemiz ya da başka ülkelerden kariyer imkanları için lisans diplomanıza ihtiyacınız olacaktır. Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık diploması ile avantajlı kariyer imkanları karşınıza çıkacaktır.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!