Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Puanları

Bosna Hersek’te yer alan üniversiteler son yıllarda öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir. Bosna’da hayatın ve üniversitelerin pahalı olmaması bu konuda oldukça etkilidir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığında biz, sağlam bir kadro ile aday öğrencilerimize destek vermekteyiz. Siz de yurt dışında okumak konusunda ciddi iseniz, bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ekibimiz ile okumak istediğiniz bölümler ile alakalı size her bakımdan destek sağlıyoruz. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık puanları yoktur. Bunun için başvuru yapmanız yeterlidir. Başvurularda kontenjanlar önemlidir. Biz kontenjan takiplerini yapıyor ve başvuru takvimi konusunda sıkı çalışıyoruz. Elbette öğrencilerimizin de başvuruları takip edip bize başvurmaları gerekir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığında yaptığımız şey, tam olarak hayatınıza yön vermek. Mimarlık okumak isterseniz, bu alanda başvuru yapmanız gerekir. Eğitim dili en çok İngilizce ve Boşnakça’dır. Türkçe destekli eğitim veren bir okul vardır ki, o da tercihe bağlıdır. Ayrıca her bölümde geçerli değildir. Bu nedenle dikkatli olmalı ve tercihinizi doğru yapmalısınız. Yabancı diller konusunda hazırlık okumanız gerekebilir. bu sizin dil bilginize bağlı olarak değişir. Eğitim ücretleri seçtiğiniz okul ve bölümlere göre değişir. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık puanları olmadığı için öğrencilerin tercih ettiği bu bölümde senelik ortalama 2500 euro ödeme yapmanız gerekebilir. Okul ücretleri konusunda net bilgiler değişkenlik gösterir. Biz bu takipleri sizin yerinize de yapıyoruz.

Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık puanları olmadığı için bu bölüme girmek size kolay gelebilir. Oysa bölüme girmekten ziyade, okulu bitirmek önemidir. Bu nedenle eğer bu alanda başarılı olabileceğinize inanıyorsanız tercihlerinizi bu yönde kullanmanız gerekir. Aksi durumda başarısız olma ve zaman kaybetme ihtimaliniz olacaktır. Mimarlık için iyi akademisyenlere sahip ve teknik yeterliliği olan üniversiteleri tercih etmeniz gerekir. Bu konuda neyse ki Bosna Hersek’te seçenekler mevcuttur. Duruma göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Konaklama ve vize işlemleri konusunda da gerekli desteği öğrencilerimize gösteriyoruz. Bu nedenle Bosna’ya gelince zaten işlemleriniz yerine getirilmiş olur. Ayrıca okul konusunda ekonomik olan Bosna’nın, konaklama ve sosyal hayat konusunda da ekonomik olduğunu belirtmek isteriz.

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!