2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek üniversitelerin de 2 yıllık tekniklerlere makine mühendisliği dikey geçiş hakları verilmesinden dolayı her sene birçok tekniker soluğu bu..

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

İş sahibi olmanın fazlasıyla zorlaştığı günümüzde iki yıllık üniversiteyle şansınızı daha da düşürmeyin. Artık 2 yılık teknikerlere makine mühendisliği geçiş imkânları çok fazla. Üstelik hiçbir sınava tabi olmadan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okuyabilirsiniz. Yanlış duymadınız! Makine mühendisi olmak için sınava tabi tutulmayacaksınız.

Yurtdışı eğitimi gözünüzü korkutmasın. Bosna Hersek’te okurken maddi olarak hiç zorluk çekmeyecek kendinizi ülkenizde gibi hissedeceksiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde 2 yılık teknikerlere makine mühendisliği geçiş programı yıllık harç ücretleri 2500 Euro’dur. Ülkedeki aylık yaşam giderleri 300-400 Euro olup Avrupa ülkelerine kıyasla uygun bütçeye bir eğitim görme şansına sahip olacaksınız.

Bosna Hersek Avrupa’nın merkezindeki konumu sebebiyle yurtdışı eğitimi tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Bosna Hersek ayrıca ülkemizden vize istememektedir. Doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü ülkede keyifli bir öğrencilik hayatı yaşamak için Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığına gelebilirsiniz.

Yurt dışı eğitiminde ülkedeki tek yetkili kuruluş olan Eurostar’ın ayrıcalıkları öğrencileri arasında yerinizi alın. Deneyimli ve profesyonel kadrosunun size ülke ve Travnik Üniversitesi hakkında detaylı bilgi vermesine izin verin. Öğrenciliğiniz boyunca kalacağınız yurt veya evler hakkında seçenekleri öğrenebilirsiniz.

Teknikerlikten Mühendisliğe Uzanan Yol

Günümüzün en geçerli mesleklerinden makine mühendisliği hayalini kuruyorsanız fakat sınav engellerine takılıyorsanız bir de Travnik Üniversitesi’ne göz atmalısınız. Uluslararası Travnik Üniversitesi sizlere hayallerinizin kapılarını açıyor. İki yıllık teknikerlik okuduysanız tek yapmanız gereken Eurostar bürolarına gitmek. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin 2 yılık teknikerlere makine mühendisliği geçiş programına sınavsız başlayabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversite’nde dikey geçiş imkânından faydalanarak mezun olduktan sonra dilerseniz yüksek lisans da yapabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yılık teknikerlere makine mühendisliği geçiş fırsatını Türkçe eğitim desteğiyle sunmaktadır. Böylece makine mühendisliğini hem yurtdışında okuma şansına sahip olup hem de Türkçe olarak kolaylıkla okuyabileceksiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesinden mezun olduğunuzda Avrupa’nın 1. Sınıf kalite kabul edilen Europass mavi diplomaya sahip olacaksınız. Türkiye’de de geçerliliği olan bu diploma ile hayallerinizdeki mesleğe kolaylıkla kavuşabileceksiniz.

2003 yılında Avrupa eğitim standarttı olarak kabul edilen Bologna Anlaşması’nı kabul eden ülke üniversite eğitim sistemini de buna göre düzenlemiştir. Uzman akademik kadroya sahip Uluslararası Travnik Üniversitesinde kaliteli eğitimin yanı sıra Avrupa’daki rakiplerinizle eşit şartlarda yarışabileceksiniz. Ülkede üniversite okurken dilerseniz staj imkânlarından faydalanabileceksiniz.

Değerini hiçbir zaman yitirmeyecek meslek olan makine mühendisliği okumak sandığınızdan çok daha kolay. Tek yapmanız gereken kendinizi Eurostar’ın uzman kadrosuna emanet etmek. Hayalleriniz bir adım ötenizde.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!