Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim Dilinde Verilen Bölümler

Üniversite hayatınızın biraz daha kolay olmasını istiyorsanız Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim dilinde verilen bölümler arasından bir seçim yapmalısınız. Çünkü söz konusu Boşnakça bölümler olduğunda birkaç yıl hazırlıkta kayıp yaşamış olabilirsiniz. Bunun önüne geçebilmek için de Uluslararası Travnik Üniversitesi Türk öğrenciler için Türkçe Destekli Eğitim vermektedir. Eğer ki Bosna Hersek’te hangi bölümlerin Türkçe olduğunu merak ediyorsanız başka hukuk bölümü gelmektedir. Sözel olan bu bölümün Türkçe olması büyük avantajdır. Bunun yanında mimarlık bölümü de Türkçe Destekli Eğitim vermektedir. Aynı zamanda İnşaat, makine ve elektrik gibi mühendislik eğitimleri de Türkçedir. Yani tüm bu bölümleri Boşnakça öğrenmeden de Bosna Hersek üniversitelerinden okuyabiliyorsunuz.

Hem Bosna Hersek’i daha iyi tanımak hem de üniversiteleri ile ilgili bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken bir danışman firma ile anlaşmaktır. Bu hususta 20 yılı aşan tecrübemiz ile Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere yardımcı olmayı kendimize görev edinmekteyiz. Eğitim hayatınızın kaliteli geçmesini istiyorsanız bunun için aktif olmanız gerekecektir. Eğer ki aktif olursanız o zaman pek çok kulübe üye olur ve mesleki açıdan da pek çok girişimde bulunabilirsiniz. Eğitim dilinin Türkçe olması da zaman kaybı yaşamanıza engel olur ve daha fazla kendinize zaman ayırabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesinde hukuk bölümü 2000 Euro, geri kalan Türkçe bölümler ise 2500 Euro aylık harca sahiptir. Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim dilinde verilen bölümler sayesinde eğitim sürecinde okulu bitirmiş olur hazırlık sınıfları ile uğraşmazsınız.

Diploma konusunda da Türkçe Destekli Eğitim almanız hiçbir şey değiştirmeyecektir. Almış olduğunuz eğitim ve diploma Avrupa’nın tüm ülkelerinde geçerli olacaktır. Bunun yanında YÖK de bu diplomayı kabul etmektedir. Bu nedenle Bosna Hersek’te eğitim almak oldukça mantıklı bir durumdur. Eğer ki bu konuda bilgi almak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize gelebilirsiniz. Hem eğitim konusunda hem de Bosna Hersek konusunda sizlere tecrübemiz sayesinde yardımcı olacağız. Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim dilinde verilen bölümler en uygun fiyatlara sizlerin karşısına çıkmış oluyor.

Üniversitenin Konumu